Společnost Martmari s.r.o. funguje na trhu od roku 2015 a poskytuje služby v silniční nákladní dopravě vozidel do 3,5 t. Naše společnost nabízí nejen možnosti přepravy zboží v rámci celé EU, ale rovněž možnosti skladování v našich prostorech jen pár metrů od dálnice D5 v Loděnicích u Prahy.

V současné době disponujeme 20-ti dodávkovými vozidly. K uspokojení našich zákazníků máme k dispozici plachtové dodávky s kapacitou na 8-10 paletových míst. Dále disponujeme skříňovými dodávkami se speciálně řešenou laminátovou nástavbou, která umožňuje bezpečnou přepravu pro citlivé zboží. Tato vozidla pojmou zboží až do 7 paletových míst s výškou do 230 cm.

Díky naším profesionálním řidičům a technickému zázemí jsme schopni zajistit bezpečné a expresní dodání Vašeho zboží na místo určení. Všechna naše vozidla disponují online GPS sledováním, díky kterému může zákazník vidět aktuální polohu svého zboží.

NAŠI SPOKOJENÍ KLIENTI

FAQ - ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Česká republika, Slovensko, Německo, Maďarsko, Velká Británie… celá Evropa.

Primárně provozujeme plachtové dodávky s kapacitou 8 až 10 paletových míst. Dokážeme Vám přistavit vozidlo se šířkou nákladového prostoru až 230 cm a vnitřní výškou přes 235 cm.

Mimo plachtových dodávek vlastníme skříňová vozidla se speciální laminátovou nástavbou. Tato vozidla jsou vhodná především pro choulostivé zboží, které nesmí navlhnout jako například drahá elektronika, kartonové zboží nejrůznějšího obsahu atp. Tato vozidla mají zamykatelná velká vrata s vnitřní kapacitou až 7 paletových míst. Po domluvě se zákazníkem jsme schopni zajistit rovněž větší nákladní auta v rámci sítě našich partnerů.

Převážíme cokoliv od automobilových dílů „just in time“ přímo do výroby, přes citlivé a křehké materiály jako jsou skleněné lustry, až po zajištění stěhování osobních věcí.

Ano, nábor probíhá neustále v průběhu roku. Pro více informací nás kontaktujte.

Nejste si jistí s čím vám můžeme pomoci?